Odhal mě

Interdrought2020.com Odhal mě Image
Odhal mě je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor J. Kenner. Přečtěte si s námi knihu Odhal mě na interdrought2020.com
Pro fanoušky Padesáti odstínů šedi a Obnažené přichází erotická, emocemi nabitá romance mezi mocným mužem, který nikdy neslyšel „ne“, a silnou ženou, která říká „ano“, jen když se to hodí jí samotné.Byl jediným mužem, jemuž jsem nedokázala uniknout. A jediným, jemuž jsem nedokázala odolat.Damien Stark by mohl mít každou ženu. Byl sexy, sebevědomý a panovačný. Co si zamanul, to měl. A to, co chtěl, jsem byla já.Naše vzájemná přitažlivost se nedala přehlédnout. Překračovala všechny hranice, ale stejně jako jsem toužila mu patřit, tak jsem se zároveň děsila nátlaku jeho požadavků. Podlehnout Damienovi znamenalo, že bych se musela podělit o nejtemnější pravdu o své minulosti – a riskovat tím rozchod.Ale i Damien měl své démony. A jak se naše vášeň proměňovala v posedlost, tím víc hrozilo, žeho jeho tajemství zničí – a nás oba také.

NÁZEV SOUBORU: Odhal mě.pdf

AUTOR: J. Kenner

ISBN: 9788073848354

VELIKOST SOUBORU: 7,20 MB

STÁHNOUT ČÍST

Odhal mě je erotický román plný erotiky, lásky, chtíče, lži, zrady, ale také tajemství a podpory. Vulgární vyjadřování a sexuální praktiky, které mezi hlavními hrdiny vznikají, jsou během četby občas příliš intimní. Odtažitost hlavních hrdinů vůči sobě je také občas poněkud matoucí a stresující.

Pro fanoušky Padesáti odstínů šedi a Obnažené přichází erotická, emocemi nabitá romance mezi mocným mužem, který nikdy neslyšel „ne", a silnou ženou, která říká „ano", jen když se to hodí jí samotné. Byl jediným mužem, jemuž jsem nedokázala uniknout. A jediným, jemuž jsem nedokázala odolat. Damien Stark by mohl mít každou ženu.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY