Vysněná kavárna na zámku

Interdrought2020.com Vysněná kavárna na zámku Image
Trávit čas knihou Vysněná kavárna na zámku! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Vysněná kavárna na zámku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Po trpkém zklamání v lásce se Ellie rozhodne od základů změnit svůj život. Vymění nudnou kancelářskou práci ve městě za život na venkovském zámku, kde získá pronájem tamější kavárny. Splní si tak svůj dávný sen - pokračovat v šlépějích své milované babičky, která pekla úžasné dorty a koláče a své umění jí odevzdala. Není to však všechno tak jednoduché ani romantické, jak by se mohlo zdát. Majitelem zámku je mrzutý lord, jenž nesnáší všechny novinky, ve svém malém zámeckém pokojíčku se Ellie klepe zimou a příjmy v kavárně jsou nestabilní. Krok po kroku si musí vybojovat své místo na výsluní a všechny kolem přesvědčit, že její skvělé dorty přilákají do zámku spousty návštěvníků. Už jí chybí pouze někdo, s kým by svůj nový život sdílela. Vztahy v práci se nevyplácí, ale je tu Joe, pohledný mladý manažer usedlosti, jemuž je těžké odolat. Stane se nová láska její třešničkou na dortu?

NÁZEV SOUBORU: Vysněná kavárna na zámku.pdf

AUTOR: Caroline Robertsová

ISBN: 97888088250036

VELIKOST SOUBORU: 7,65 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kavárna na pěší zóně ... Kovářství Pavel Tasovský a správa zámku v čele s panem kastelánem pro Vás připravili velmi příjemný bonbónek na večer. Ve 21 hodin vystoupí ORCHESTRijón aneb skvělý a úžasný Petr Píša & Zatrestband. Kulturní zážitek bude velmi hodnotný, o zážitek gastronomický se pak budeme starat my.

Hledáte Vysněná kavárna na zámku od Caroline Robertsová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR

SOUVISEJÍCÍ KNIHY