Kávologie

Interdrought2020.com Kávologie Image
Trávit čas knihou Kávologie! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Kávologie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
I když kávu pijí lidé po celém světě, samotné semeno zůstává záhadou. Jeho univerzálnost nemá obdoby. A o jeho specifikách, nebo přesněji zvláštnostech, učí autorka této knihy ve své kavárně. A nyní vás prostřednictvím této knihy celým bohatým světem kávy provede. Tato kniha nabízí ciitlivý a intuitivní přístup ke kávě. Je jakousi iniciační cestou, která odhaluje tajemství kávy od původu zrn až po její ochutnání. Od rostliny až k nápoji – autorka vás provede všemi druhy kávy, jednoho z nejoblíbenějších nápojů na zemi.

NÁZEV SOUBORU: Kávologie.pdf

AUTOR: Gloria Montenegro-Chirouze

ISBN: 9788073905224

VELIKOST SOUBORU: 4,70 MB

STÁHNOUT ČÍST

I když kávu pijí lidé po celém světě, samotné semeno zůstává záhadou. Jeho univerzálnost nemá obdoby. A o jeho specifikách, nebo přesněji zvláštnostech, učí autorka této knihy ve své kavárně. A nyní vás prostřednictvím této knihy celým bohatým světem kávy provede. ...

Všechny informace o produktu Kniha Zdravá jídla z pomalého hrnce, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Zdravá jídla z pomalého hrnce.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY