Medzinárodné právo verejné - Osobitná časť

Interdrought2020.com Medzinárodné právo verejné - Osobitná časť Image
Hledáte knihu Medzinárodné právo verejné - Osobitná časť? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Jozef Valuch? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Ide o modernú učebnicu, ktorá je nevyhnutným študijným materiálom každej právnickej fakulty a základom právnického vzdelania v oblasti medzinárodného práva. Spracovaním problematiky a rozsahom vypĺňa medzeru v rámci právnickej literatúry v podmienkach Slovenskej republiky. Približuje všetky podstatné inštitúty osobitnej časti medzinárodného práva verejného, počnúc štátom ako tradičným subjektom tohto právneho odvetvia, jeho územím a obyvateľstvom, cez ochranu ľudských práv, štátne orgány pre zahraničné styky, medzinárodné zmluvné právo a právo medzinárodných orgánov a organizácií, až po právo ozbrojených konfliktov, humanitárne právo, medzinárodné trestné súdnictvo a právo medzinárodnej bezpečnosti.

NÁZEV SOUBORU: Medzinárodné právo verejné - Osobitná časť.pdf

AUTOR: Jozef Valuch

ISBN: 9788081550034

VELIKOST SOUBORU: 9,38 MB

STÁHNOUT ČÍST

Publikácia Medzinárodné právo verejné, osobitná časť" nadväzuje na predošlú, všeobecnú časť učebnice s názvom Medzinárodné právo verejné, všeobecná časť, s ktorou predstavuje komplexné dielo z danej oblasti.

Publikácia je určená nielen poslucháčom právnických fakúlt Najlepší právny poradca na webe zadarmo len pre Vás.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY