Vášnivý hříšník

Interdrought2020.com Vášnivý hříšník Image
Trávit čas knihou Vášnivý hříšník! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Vášnivý hříšník a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Co se stane ve Vegas, zůstane ve Vegas; co se ale ve Vegas nestane, může se stát kdekoli jinde…A je to tady! Kdo nám ještě chybí do mozaiky božských, vášnivých a hříšných přátel? Lola a Oliver. Sem s nimi.Lola miluje komiksy, sama je píše a kreslí.Oliver vlastní obchod s komiksy, je jejich vášnivý fanoušek.Už vám to došlo? Jim dvěma ještě ne. Milují se, ale nevědí o tom. Dokonce by se dalo říct, že dělají všechno pro to, aby se to neprolátlo.Od začátku až dokonce pořádně zamotaný příběh. A od začátku až do konce nabitý vášní, emocemi, sexem, ale i nedorozuměními a hádkami. Lola už prostě čekala moc dlouho, až se splní její dětský sen udělat film podle svého vlastního komiksového scénáře, a Oliver je vážně trochu moc nesmělý a upjatý.Pochopí Lola, že láska je stejně důležitá jako pracovní úspěchy? Najde Oliver mužské sebevědomí a odvahu pustit se do vztahu, který skrývá nebezpečí, že ho zničí?

NÁZEV SOUBORU: Vášnivý hříšník.pdf

AUTOR: Christina Lauren

ISBN: 9788074629891

VELIKOST SOUBORU: 1,81 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kupte knihu Vášnivý hříšník od Christina Lauren na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %

Vášnivý hříšník. Celkové hodnocení ... Třetí ze série Vášnivý doplní a završí příběhy tří kamarádek, které se po divokém flámu v Las Vegas ráno probudily vdané za tři neodolatelné muže. A je to tady! Kdo nám ještě chybí do mozaiky božských, vášnivých a hříšných přátel? Lola a Oliver. Sem s nimi.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY