Obrana politiky II.

Interdrought2020.com Obrana politiky II. Image
Obrana politiky II. je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Petr Pithart. Přečtěte si s námi knihu Obrana politiky II. na interdrought2020.com
Autor, významný český politik a politolog, přednáší od roku 1994 na pražské právnické fakultě o historických souvislostech konkrétních politických jevů a ovšem také o tom, co zakusil ve skutečné politice – na vrcholech moci výkonné a pak i zákonodárné.Čtenář nechť v těchto skriptech (zapsaných přednáškách) nehledá kompletní politologickou učebnici, nýbrž soustředěnou, zaujatou argumentaci – varování před úpadkem veřejného prostoru. Dříve před velkými ideologiemi, dnes před sílicími vlnami nového populismu a nacionalismu. A tak opět přibývá uvědomělých i mimovolných nepřátel politiky. Právě s těmi se autor po většinu života potýkal – a zdaleka ne vždy byl na straně vítězů.Dosud není a nikdy nebude vyhráno: to proto, ne pro obohacení politologie jako pokusu o vědu se autor odhodlal rekonstruovat téměř čtvrtstoletí svého promlouvání ke studentům.

NÁZEV SOUBORU: Obrana politiky II..pdf

AUTOR: Petr Pithart

ISBN: 9788075023117

VELIKOST SOUBORU: 4,98 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha: Obrana politiky II. (Petr Pithart). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!

Srovnání cen Obrana politiky II.. Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 195 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY