Popel všechny zarovná

Interdrought2020.com Popel všechny zarovná Image
Trávit čas knihou Popel všechny zarovná! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Popel všechny zarovná a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Vražda staré ženy, která byla brutálně rozsekána mačetou, a smrt mafiána, od které vedou stopy k tajným službám. Nový detektivní román Dominika Dána pojednává o dvou zločinech, kniha je plná pochybných kreatur, mafiánů a tajných agentů. Autorovy dvacetileté zkušenosti jí dodávají na věrohodnosti. Najdete v ní skutečnosti, při nichž zamrazí a jež by raději měly být fikcí. A naopak literární fikce působí díky znalosti policejní práce autenticky. Vše vypadá tak věrohodně, že už je pouze na čtenáři, co budete pokládat za realitu a co za fikci.

NÁZEV SOUBORU: Popel všechny zarovná.pdf

AUTOR: Dominik Dán

ISBN: 9788075290427

VELIKOST SOUBORU: 5,46 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha: Popel všechny zarovná Autor: Dominik Dán Kriminální román z Bratislavy, odehrávající se v devadesátých letech, zachycuje nejen pátrání po pachatelích dvou zločinů, ale i tehdejší složitou společenskou a politickou situaci.

Popel všechny zarovná. Popel všechny zarovná Pevná s přebalem lesklá . EAN: 9788075290427. Dominik Dán. Manufacturer: SLOVART. Varianta: Kniha 239 Kč. Další varianta: E-Kniha 209 Kč. Zboží máme skladem. Expedujeme nejpozději druhý pracovní den. ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY