Robiť ťažké veci - Balíček

Interdrought2020.com Robiť ťažké veci - Balíček Image
Trávit čas knihou Robiť ťažké veci - Balíček! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Robiť ťažké veci - Balíček a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Väčšina ľudí nepredpokladá, že pochopíte, čo vám v tejto knihe povieme. A ak aj pochopíte, nepredpokladajú, že vás to bude zaujímať. A ak vás to aj bude zaujímať, nepredpokladajú, že s tým niečo urobíte. A ak aj niečo urobíte, nepredpokladajú, že to vydrží. MY ÁNO.

NÁZEV SOUBORU: Robiť ťažké veci - Balíček.pdf

AUTOR: Brett Harris

ISBN: ",

VELIKOST SOUBORU: 1,58 MB

STÁHNOUT ČÍST

V knihe „Robiť ťažké veci" dvaja mladí autori, študenti, vyzývajú tínedžerov „v kultúre malých očakávaní", aby sa pokúsili robiť ťažké veci. V čase, keď majú fúru energie a najbystrejšie hlavy sa vraj od tínedžerov očakávajú znalosti najmä v oblasti počítačov a sexuálnych aktivít.

„Po prvom vydaní knihy Robiť ťažké veci sa na Slovensku naozaj spustila lavína praktickej služby mladých ľudí. Mladá generácia sa zapájala do existujúcich projektov alebo začala rôzne aktivity a služby a tak premieňala našu krajinu, obce a mestá. Pri každej prednáške na tému „Robiť ťažké veci" som videl u mladých zápal, entuziazmus, ochotu.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY