Peklo

Interdrought2020.com Peklo Image
Trávit čas knihou Peklo! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Peklo a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Poslední, na co si sedmapadesátiletý Takeši pamatuje, že tuhle nehodu vážně nezavinil on. Když se probral, seděl v baru, najednou už nebyl mrzák na jednu nohu, mohl chodit bez námahy a bez kulhání. Je to příjemné místo, jsou tu lidé, které zná, třeba Izumi, kolega z práce, který před pěti lety… Před pěti lety? Ano, před pěti lety zahynul při leteckém neštěstí. A u tamtoho stolu je jeho kamarád z dětství Júzó, o kterém se říkalo, že se přidal k jakuze a byl zabit při pouličním incidentu. A támhle sedí Sasaki, který společně se svou ženou umrzl v parku. Podle autora je peklo místo, kde tři dny trvají déle než deset let, kde si lidé dokážou číst myšlenky navzájem a zkoumat potlačené vzpomínky a závislosti. Život po životě v tomto románu zahrnuje prvky hororu, filosofické eseje, detektivky, sci-fi, psychologického románu, surrealistické prózy, cokoli budete chtít. Cucui je mistr vyprávění: jednoduchého, průzračného jako voda, ale takového, při kterém vám bude přebíhat mráz po zádech. S kým byste se po smrti chtěli setkat? A komu byste se chtěli určitě vyhnout? Stačí si vybrat… ooo Jasutaka Cucui (1934) je autorem 35 románů a 55 povídkových souborů. Nositel Tanizakiho a Kawabatovy ceny i francouzského řádu rytíře umění a literatury. Japonský "guru metafikce" se v posledních letech věnuje žánru cyber fiction.

NÁZEV SOUBORU: Peklo.pdf

AUTOR: Jasutaka Cucui

ISBN: 9788020712974

VELIKOST SOUBORU: 7,67 MB

STÁHNOUT ČÍST

Peklo (Hell) Restaurant. Even in Peklo (Czech term for "Hell") you can feel like being in heaven. We are pleased to invite you to our restaurant. It is located on the most famous Prague's hill of Strahov where you have to descend inside a rock to get in the restaurant.

Údolí Peklo u Zahrádek u České Lípy. Odtud se dáte po červené podél potoka, občas po dřevěných chodníčcích, občas jen lesem, ale stále kolem skal. Každý si může vybrat, na kolik km se cítí, s našima „prckama" jsme došli k tunelu ve skále, od cedule Peklo vzdáleného asi 2km. Pěkná naučná stezka.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY