Slovensko - Putovanie po zaujímavých miestach

Interdrought2020.com Slovensko - Putovanie po zaujímavých miestach Image
Hledáte knihu Slovensko - Putovanie po zaujímavých miestach? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2008 a autorem je Vladimír Bárta? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Veľká obrazovo-textová kniha je reprezentačným dielom, ktoré však poslúži aj ako sprievodca po najzaujímavejších, najkrajších a najcennejších miestach Slovenska.Obrazom i slovom predstavuje 63 najatraktívnejších lokalít od Bratislavy až po najvýchodnejší kút republiky pri drevenom kostolíku Ulič - Krivé. V knihe nájdeme najkrajšie historické mestá, zrúcaniny stredovekých hradov, muzeálne expozície v zámkoch a kaštieľoch. Nechýbajú sakrálne pamiatky, staré mosty kamenné obydlia v Brhlovciah a Sebechleboch, unikátna architektúra vo Vlkolínci a Čičmanoch, skanzeny v Martine, Svidníku, Vychylovke, podzemný svet jaskýň, kamenný vodopád v Šomoške, gotické okno v Súľovských skalách, hlboké kaňony a vodopády v Slovenskom raji, vodné mlyny na Malom Dunaji, oltár Majstra pavla v Levoči, pevnosť v Komárne, Roháčske plesá a naše národné symboly vrch Kriváň a Štefánikova mohyla na Bradle.Kniha teda obsahuje "rodinné striebro" ktorým sa pýšime pred svetom. Obrázky (86 fotografií) dopĺňajú rozšírené texty v slovenčine, angličtine a nemčine. Kniha obsahuje tiež prehľad histórie. Každá lokalita je vyznačená v dvoch mapách SR.

NÁZEV SOUBORU: Slovensko - Putovanie po zaujímavých miestach.pdf

AUTOR: Vladimír Bárta

ISBN: 9788089270132

VELIKOST SOUBORU: 2,90 MB

STÁHNOUT ČÍST

Je z nej pekný výhľad na Svätý Jur. Z centra mestečka to nie je na rozhľadňu ďaleko. Výlet je vhodný pre turistov od 0 po 99 rokov 🙂 Viac info nájdete v tomto linku. 11. Mohyla Milana Rastislava Štefánika. Putovanie okolo Malých Karpát by sme si nevedeli predstaviť bez návštevy Štefánikovej mohyly.

Kniha: Slovensko - Putovanie po zaujímavých miestach (Vladimír Bárta). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY