Podfuk jako víno

Interdrought2020.com Podfuk jako víno Image
Hledáte knihu Podfuk jako víno? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Peter Mayle? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Nadutý a sebevědomý hollywoodský právník Danny Roth, majitel výstředního domu a stejně působícího vinného sklípku, se stane obětí zloděje světového formátu specializujícího se na vzácná vína.Své role se okamžitě ujme soukromý detektiv a věhlasný znalec vína Sam Levitt. Vypraví se do Bordeaux a do Provence, kde se za pomoci krásné a erudované francouzské kolegyně střetne s výstředním miliardářským sběratelem vín, který připadá v úvahu, že by mohl mít o ukradená vína v ceně tří milionů dolarů zájem.Překvapivé rozuzlení důmyslného zločinu je okořeněno Mayleovým báječným popisem lahodných jídel, jemných vín, nádherných scenerií a hravých, jiskřivých dialogů jednotlivých postav.

NÁZEV SOUBORU: Podfuk jako víno.pdf

AUTOR: Peter Mayle

ISBN: 9788073763336

VELIKOST SOUBORU: 1,16 MB

STÁHNOUT ČÍST

Čertíkovsky neformální překlad Peter Mayle: Podfuk jako víno.Z orig. The Vintage Caper přel.Paul Millar, Olympia, Velké Přílepy, 2013, 2. vydání (poprvé vyšlo 2010), 172 s.. Impulsem k napsání této kritiky byla zpráva z novopacké knihovny o upadající úrovni některých vydávaných titulů.

Podfuk jako víno . Vše začíná v kopcích nad Los Angeles, v extravagantní rezidenci s velkolepým vinným sklepem právníka holywoodských hvězd Dannyho Rotha, který se chce pochlubit svou ohromující sbírkou vín vynikajících ročníků, a tak pozve novináře, aby o ní napsali.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY