Velká kniha digitální grafiky a designu

Interdrought2020.com Velká kniha digitální grafiky a designu Image
Trávit čas knihou Velká kniha digitální grafiky a designu! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Velká kniha digitální grafiky a designu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Každý grafik či designér dnes potřebuje kromě talentu, zkušeností a znalosti příslušných programů znát také teoretické zákonitosti, na kterých by měl být dobrý grafický návrh vystavěn. Chcete se je naučit a zautomatizovat přístupnou formou na konkrétních grafických projektech?Druhé přepracované vydání úspěšného titulu můžete s úspěchem použít jako učebnici, referenční příručku, či jen pro grafickou inspiraci. Vychází z tradičních kompozičních pravidel, souladu obsahu a formy, které si díky souhrnným otázkám a praktickým cvičením na konci každé kapitoly snadno procvičíte a zapamatujete. V jednotlivých projektech se seznámíte s praktickými aspekty zpracování textové kompozice, koláže či abstrakce z linií a tvarů ve Photoshopu a Illustratoru.S knihou poznáte mimo jiné:* Pravidla a druhy kompozice a jejich použití* Metody získávání podkladů pro tvorbu grafiky* Praktické ilustrační a animační postupy* Kombinace klasických metod a počítačového zpracování* Dosažení barevné harmonie pomocí tónové hodnoty* Kompoziční prvky, tvary a vztahy mezi nimi* Postup od zadání po zpracování grafického návrhu Přiložené CD obsahuje všechny soubory, které budete potřebovat pro cvičení a grafické projekty v knize, a zkušební českou verzi programu Adobe Photoshop CS3 a Adobe Illustrator CS3.

NÁZEV SOUBORU: Velká kniha digitální grafiky a designu.pdf

AUTOR: Mike Claytonx

ISBN: 9788025121665

VELIKOST SOUBORU: 5,48 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha: Velká kniha digitální grafiky a designu (Alan Hashimoto a Mike Claytonx). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!

Velká kniha digitální grafiky a designu Mike Clayton, Alan Hashimoto. 497 Kč . 447 Kč ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY