Pusťte mě domů

Interdrought2020.com Pusťte mě domů Image
Trávit čas knihou Pusťte mě domů! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Pusťte mě domů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Básničky byly psány na koleně, na palubovce auta, na žlabu v koňské stáji, na břehu rybníka a jinde, během cest od koně ke koni, v intervalu jednoho a druhého konce rohlíku se sýrem. Rukopisy byly potřísněny krví, omazány hnojem, polity osmou denní kávou. Vznikaly zachycením proudu myšlenek, přičemž většina nenávratně odtekla kanálem zapomnění a bude využita v některém příštím životě.Autorka, MVDr. Eva Kiesler-Klementová, mladistvý začínající talent v přechodu, prostý venkovský zvěrokleštič, děkuje životu a souhře okolností za možnost zhmotnění myšlenek ve slova a slov v písmena a rovněž děkuje všem krásným lidem, kteří si je ve své laskavosti přečtou, a doufá, že jim to bude příjemno.

NÁZEV SOUBORU: Pusťte mě domů.pdf

AUTOR: Eva Kiesler

ISBN: 9788076060029

VELIKOST SOUBORU: 8,11 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha: Pusťte mě domů Autor: Eva Kiesler Básničky byly psány na koleně, na palubovce auta, na žlabu v koňské stáji, na břehu rybníka a jinde, během cest od koně ke koni, v intervalu jednoho a druhého konce rohlíku se sýrem.

Tragické úmrtí bývalého slavného hokejisty Jaroslava Jiříka připomnělo i jeden paradox. Miliony hráčů se od roku 1917 mohly přetrhnout, aby se protlačily a udržely v ráji zvaném NHL. Kdežto Jiřík žadonil u kouče Scottyho Bowmana: "Pusťte mě domů!"

SOUVISEJÍCÍ KNIHY