Křivoklátsko a Český kras

Interdrought2020.com Křivoklátsko a Český kras Image
Trávit čas knihou Křivoklátsko a Český kras! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Křivoklátsko a Český kras a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Tento netradiční průvodce vás provede oblastí Křivoklátska a Českého krasu - dvěma významnými turistickými regiony v blízkém okolí hlavního města. Je určen především těm, kteří chtějí zdolávat skalní převisy, nahlédnout do tajemných zákoutí jeskyní, sjíždět peřeje zdejších řek a potoků, těm, pro které je zdejší zvlněná krajina výzvou a jsou rozhodnuti její vrcholy s chutí překonávat na kole či pěšky, i těm, kteří se rádi nechají inspirovat nápady na zajímavé výlety a chtějí dobít adrenalin prostřednictvím nejrůznějších outdoorových aktivit - například boulderingem na petrohradských kamenech, terénní jízdou na horském kole, dobrodružným hledáním trilobitů, jízdou slalomovou dráhou na kánoi či kajaku. Zjistíte, že dobrodružství se dá zažít na mnoha místech, jen je třeba zvolit si to správné - a s tím vám pomůže právě tato ojedinělá publikace, na jejíž další díly se už teď můžete těšit!

NÁZEV SOUBORU: Křivoklátsko a Český kras.pdf

AUTOR: Jakub Turek

ISBN: 8024720289

VELIKOST SOUBORU: 4,22 MB

STÁHNOUT ČÍST

Outdoorový průvodce - Křivoklátsko a Český kras Prodej skončil. Tento netradiční průvodce vás provede oblastí Křivoklátska a Českého krasu - dvěma významnými turistickými regiony v blízkém okolí hlavního města. Je určen především těm, kteří chtějí zdolávat skalní převisy, nahlédnout do tajemných zákoutí ...

Český kras jako paleontologicky významné území proslavil již v 19. století Joachim Barrande, který zde popisuje mnoho lokalit s bohatými nálezy fosílií. Mnoho druhů zkamenělin - trilobitů, tentakulitů, graptolitů, ostnokožců, ramenonožců a dalších bylo poprvé popsáno právě podle nálezů z Českého krasu.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY