Průběh rituálu

Interdrought2020.com Průběh rituálu Image
Průběh rituálu je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Victor Turner. Přečtěte si s námi knihu Průběh rituálu na interdrought2020.com
Kniha Průběh rituálu se brzy po svém vydání v roce 1969 zařadila mezi klasická díla. Turner zde na základě vlastních zkušeností z terénních výzkumů mezi africkými kmeny dokazuje, že analýza rituálního chování a symbolů může být využita jako klíč k pochopení sociálních struktur a procesů. Navazuje na Van Gennepův pojem "liminální fáze", který rozšiřuje na mnohem obecnější rovinu a využívá jej k osvětlení rozsáhlé oblasti sociálních jevů. Turner o své knize napsal: …představuje pokus o osvobození mých vlastních myšlenek, a já doufám, že myšlenek ostatních také, od zkostnatělé závislosti na "struktuře" jako jediném sociologickém měřítku.

NÁZEV SOUBORU: Průběh rituálu.pdf

AUTOR: Victor Turner

ISBN: 8072269003

VELIKOST SOUBORU: 3,85 MB

STÁHNOUT ČÍST

Koupit Koupit eknihu. Kniha Průběh rituálu se brzy po svém vydání v roce 1969 zařadila mezi klasická díla. Turner zde na základě vlastních zkušeností z terénních výzkumů mezi africkými kmeny dokazuje, že analýza rituálního chování a symbolů může být využita jako klíč k pochopení sociálních struktur a procesů.

Všechny informace o produktu Kniha Průběh rituálu, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Průběh rituálu.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY