Nenechte sebou manipulovat

Interdrought2020.com Nenechte sebou manipulovat Image
Trávit čas knihou Nenechte sebou manipulovat! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Nenechte sebou manipulovat a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Jak rozpoznat manipulaci a jak se jí ubránit.Zajímavé téma je u nás v knižní podobě zpracováno poprvé, ačkoliv dokontaktu s lidmi, kteří námi manipulují, se dostáváme nezřídka. Nemusíto být jen v obchodě, v reklamě či v politice. Manipulace nacházíživnou půdu i v prostředí rodinném, v partnerských vztazích, vpracovním prostředí. Pro objekt manipulace je nejen nepříjemná, alemůže mít i sociální a psychické důsledky. Kniha chce pomoci, jak sepřed manipulátory, někdy sympatickými a kultivovanými, jindytyranskými, chránit. Popisuje způsoby chování a vlastnosti více nežtřiceti typů manipulátorů (jak manipulátor komunikuje, navozuje pocitviny, svaluje zodpovědnost na druhé, zasívá svár, jedná s despektem,staví se sám do role oběti, mění své postoje, jak je lhostejný kpotřebám druhých), uvádí konkrétní životní příběhy i příklady dialogův různých situacích a prostředích, jimiž se můžeme proti manipulacichránit. Autorka nás však vede i k zamyšlení, abychom si uvědomili, žeza každým podobným způsobem jednání nemusíme vidět jen manipulaci.

NÁZEV SOUBORU: Nenechte sebou manipulovat.pdf

AUTOR: Isabelle Aga Nazare

ISBN: 9788026202035

VELIKOST SOUBORU: 2,32 MB

STÁHNOUT ČÍST

Nenechte sebou manipulovat ... S Novým rokem obvykle přicházejí předsevzetí ... nepít, nekouřit, cvičit, hubnout ... samé ušlechtilé cíle. Ale co takhle zkusit trochu myslet na sebe i jinak .... a přestat nechat ostatní sebou manipulovat? Možná o manipulacích ani nevíte ... možná, že je řešíte chybně.

Nenechte sebou manipulovat Autor: Nazare-Aga, Isabelle Nakladatel: Portál EAN: 9788026206521 ISBN: 978-80-262-0652-1 Originál: les manipulateurs sont parmi nous Překlad: Prousková, Hana Popis: 1× kniha, brožovaná, 262 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2014 (7. vydání)

SOUVISEJÍCÍ KNIHY