Výletník

Interdrought2020.com Výletník Image
Trávit čas knihou Výletník! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Výletník a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Je hezčí Frýdek, nebo Místek? Jak vypadá „cesta kolem Světa za 80 minut“? Je Bavorov opravdu, co jsou Vodňany, jak se zpívá v lidové písničce, a kde je střed České republiky a proč není jen jeden? Objevování české krajiny může být dobrodružstvím a hravou „bojovkou“, jak ukazují sloupky Český výletník, které vycházejí už tři roky v MF DNES v příloze Víkend. Kniha Výletník Jakuba Pokorného shrnuje 100 sloupků s mapkami a fotkami, z nichž některé jsou úplně původní a v novinách nikdy nevyšly.

NÁZEV SOUBORU: Výletník.pdf

AUTOR: Jakub Pokorný

ISBN: 9788025721278

VELIKOST SOUBORU: 7,21 MB

STÁHNOUT ČÍST

Objevování české krajiny může být dobrodružstvím a hravou „bojovkou", jak ukazují sloupky Český výletník, které vycházejí už tři roky v MF DNES v příloze Víkend. Kniha Výletník Jakuba Pokorného shrnuje 100 sloupků s mapkami a fotkami, z nichž některé jsou úplně původní a v novinách nikdy nevyšly.

Archiv rubriky Pedagogové portálu Zkola - portálu o vzdělávání ve Zlínském kraji. Přehled akcí, profesní inzerce, odborných článků a mnoho dalších článků pro pedagogy i žáky.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY