Tri mestá

Interdrought2020.com Tri mestá Image
Trávit čas knihou Tri mestá! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Tri mestá a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kniha TRI MESTÁ, to sú vlastne tri knihy v jednej. Z ich názvov je zrejmé, že ide o rozprávanie troch autorov o troch hlavných mestách troch susedných krajín: Slovenska, Maďarska, Rakúska. Autori pochádzajú vždy z tej-ktorej krajiny, a to isté platí aj o ilustrátorkách. Kniha je určená malým čitateľom, a tak príhody strašidielka Pipa v Bratislave, psíka Arka v Budapešti a vrabčiaka Čivka vo Viedni sú nielen plné zaujímavých faktov, ale aj rozkošných zážitkov hlavných hrdinov, ktorí nás povodia po svojom meste a ktorých si určite obľúbi každý malý čitateľ či každý dospelý spolučitateľ. K tomu určite prispejú aj pôvabné, k deťom sa milotou a vtipnosťou privrávajúce početné farebné ilustrácie, ktoré sú zároveň na vysokej výtvarnej úrovni.

NÁZEV SOUBORU: Tri mestá.pdf

AUTOR: Alfred Komarek

ISBN: 8085401967

VELIKOST SOUBORU: 4,87 MB

STÁHNOUT ČÍST

Po prohlídce Valletty jsme se dalším trajektem dostali do tří měst, jimž se opravdu říká "Tři města".Tvoří jej Vittoriosa (někdy také nazývaná Birgu), Cospicua (nazývána také Bormla) a Senglea (nazývaná také Isla).

Husté neprostupné lesy na jihu Mexika ještě skrývají nejedno tajemství. Rovnou tři města v samém srdci Yucatánského poloostrovu objevili slovinští archeologové. Tucty dalších tam ještě čekají na své odhalení.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY