Řecký člověk a jeho svět

Interdrought2020.com Řecký člověk a jeho svět Image
Hledáte knihu Řecký člověk a jeho svět? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2005 a autorem je Jean-Piere Vernant? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Další svazek řady Člověk a jeho svět se vydává do světa lidí a bohů antického Řecka. Významný francouzský autor, dobře známý i českému čtenáři, sestavil soubor esejů od předních odborníků z celého světa, které pronikají do hloubky struktur kultury, jež tak výrazně ovlivnila vývoj kultury evropské. V jednotlivých esejích se autoři věnují ekonomickému životu, zemědělství, válce a míru, výchově a dospívání, pojmu občana, rodinnému a domácímu životu, strukturám společnosti. Stranou nezůstává ani fenomén divadla i vztah Řeků k panteonu jejich bohů. Kniha, která byla již přeložena do řady jazyků, seznamuje čtenáře s životem v antickém Řecku zcela nově: uvádí na správnou míru informace, které si pamatujeme ze školních lavic i z „historických“ filmů.

NÁZEV SOUBORU: Řecký člověk a jeho svět.pdf

AUTOR: Jean-Piere Vernant

ISBN: 8070217316

VELIKOST SOUBORU: 8,47 MB

STÁHNOUT ČÍST

Člověk a jeho svět. Týdenní plán: 25. 5. - 29. 5. 2020. Pondělí 25. 5. Téma: Ohrožené druhy rostlin a zvířat, učebnice str. 63. Celou stranu si přečti, udělej si zápis do sešitu, prohlédni si obrázky; Vypracuj pracovní list covid - 19 (najdeš ho v příloze)

Rozvrh 2. třída. Téma: Poznáváme některé drobné živočichy a rostliny na louce Vyučuje: Veronika Svobodová Pomůcky: na výrobu domácí modelíny: hladká mouka, olej, sůl, horká voda, hrneček, lžička, větší miska, podložka na modelování (silikonový vál)

SOUVISEJÍCÍ KNIHY