Podmorský svet farby naučí ťa hneď

Interdrought2020.com Podmorský svet farby naučí ťa hneď Image
Trávit čas knihou Podmorský svet farby naučí ťa hneď! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Podmorský svet farby naučí ťa hneď a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kráľ Neptún má pre malú morskú pannu Miriam dôležitú úlohu. Pomôž Miriam naučiť sa farby a vkladaj do obrázkov kúsky skladačky, aby bol príbeh úplný. Potom sa zabav s otáčacím kolieskom! Leporelo obsahuje 10 obojstranných kúskov skladačky a veľké otáčacie koliesko.

NÁZEV SOUBORU: Podmorský svet farby naučí ťa hneď.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788071469643

VELIKOST SOUBORU: 10,27 MB

STÁHNOUT ČÍST

Farebný Svet - Farby & Laky. Vykonávame široké spektrum maliarskych a natieračských prác, pri ktorých používame najkvalitnejšie náterové hmoty a materiály tých najlepších výrobcov. Naša firma má na svojom konte veľa spokojných a zároveň stálych zákazníkov, ktorí sa k nám neustále vracajú.

:) Ako ináč nazvať to, čo sa práve odohráva okolo nás? Tohtoročná jar sa poriadne oneskorila, ale zameškané doháňa plnou parou. Som už dosť stará, ale nepamätám si žeby rastlinky v minulosti vyklíčili takou rýchlosťou ako tohto roku. Majú velikánske listy a prekrásne voňavé kvety. Ako to, že vedia, že je už polovica mája a musia sa ponáhľať?

SOUVISEJÍCÍ KNIHY