Lapači prachu

Interdrought2020.com Lapači prachu Image
Lapači prachu je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Lucie Faulerová. Přečtěte si s námi knihu Lapači prachu na interdrought2020.com
Románový debut Lucie Faulerové je nesentimentální a drásavá prozaická výpověď o dnešní mladé ženě – o jejím „ne vztahu“ k dětem a k mateřství, jež je únikem ze samoty a dosažením doživotní moci ovládat někoho druhého. Jsme svědky postupně vyjevovaného komplikovaného sesterského vztahu, mezilidské poziční bitvy plné opakovaných prostředků, pastí a nášlapných min. Střetávají se zde dva přístupy k životu – život mateřský jako naplnění a život opevněný proti „vetřelcům“ zvenčí. To, co je považováno za normu, a to „nenormální“. Hlavní hrdinka se postupně propracovává k nevyřčené a vnitřně potlačované pravdě, za níž její matka dostane dlouholetý trest vězení, dcera v útěku před sebou samou a před skutečností ji nenavštěvuje a deformuje při tom v sobě celou minulost i přítomnost v nevyřčeném pocitu viny. Jde o nelíbeznou, hlubokou, věrohodnou a napínavou prózu, v otevřenosti výpovědi odvážnou.

NÁZEV SOUBORU: Lapači prachu.pdf

AUTOR: Lucie Faulerová

ISBN: 9788072155569

VELIKOST SOUBORU: 9,52 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha: Lapači prachu (Lucie Faulerová). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!

Vyčpělá noční můra pokrytá prachem Lucie Faulerová: Lapači prachu.Torst, Praha, 2017, 224 s. Přestože se o knize Lapači prachu často a správně hovoří jako o autorčině debutu, platí to pouze na poli beletrie.Lucie Faulerová se totiž podílela na publikaci Brnox: Průvodce brněnským Bronxem, oceněné v loňském roce Literou za publicistiku.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY