Keramika

Interdrought2020.com Keramika Image
Trávit čas knihou Keramika! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Keramika a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Přehledný průvodce plný fotografií provede celým procesem vytváření, vypalování a dekorování keramických předmětů. Základní nástroje, vybavení a různé typy hlíny a jejich složení. Názorně předvádí všechny keramické metody: vytváření z plátů, válečkování, vytáčení a lití do forem. Obsahuje mnoho nápadů, jak vytvořit efektní povrch nebo jak zdobit keramiku pomocí barev, šablon a engob. Informace o glazování, používání smaltů a listrových barev.

NÁZEV SOUBORU: Keramika.pdf

AUTOR: Marylin Scottová

ISBN: 9788073911799

VELIKOST SOUBORU: 10,28 MB

STÁHNOUT ČÍST

Se jménem Sláma se Znojmáci setkali už v druhé polovině devatenáctého století, kdy na obchodu se sklem a keramikou na Kollárově ulici zářilo jméno Julius Sláma. Kermaika, Sláma, Keramia, Znojmo, Dekorační předměty, zakázková keramika, ruční výroba, Šatov, Zahradní keramika, Užitková keramika, Vinná tématika, Ivo Sláma, Kurzy, keramia, keramika, Jižní, Morava

Keramika do zahrady (keramický pták, žába, ryba, krmítko pro ptáky) Keramika je přírodní materiál, který se vyznačuje vysokou trvanlivostí a odolností vůči povětrnostním vlivům. Proto je keramika přímo předurčena pro zahradní dekorace.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY