Rhett Butler

Interdrought2020.com Rhett Butler Image
Rhett Butler je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Donald McCaig. Přečtěte si s námi knihu Rhett Butler na interdrought2020.com
K legendárnemu literárnemu príbehu lásky Scarlett a Rhetta, hlavných postáv slávneho románu Margaret Mitchelovej Odviate vetrom, sa stále vracajú nielen čitatelia, ale inšpirujú sa nim aj spisovatelia. Po pokračovaní pod názvom Scarlett od Alexandry Rippleyovej sa tentoraz k večne živej téme vracia americký spisovateľ McCaig, znalec vojny Juh proti Severu. Dedičia Margarett Mitchelovej si práve jeho vybrali, aby napísal román o Rhettovi, a hneď po vyjdení sa z románu stal bestseller. Silný príbeh lásky je tentoraz teda podaný z pohľadu Rhetta a jeho rodiny. Spoznáme ho ako chlapca, ktorý vyrastá na georgijskej nížine v bohatej rodine autoritatívneho, rozkazovačného otca, stretneme sa s ním na rodinných ryžových plantážach, sme svedkami chlapčenských bitiek a silných priateľstiev, objaví sa tu jeho nerozlučný priateľ z detstva i Rhettova rázna sestra Rosemary. A potom je tu, samozrejme, Scarlett – jej život sa zapletie s Rhettovým a zaľúbi sa doňho väčšmi, ako si je ochotná pripustiť. Napokon vloží všetko do toho, aby naplno prežila svoju lásku. Vášnivé city, naplnené i nenaplnené sny, závan zaniknutého romantizmu, politické a sociálne pozadie, ale i spomienka na čítanie starších generácií, sa stávajú objavom aj pre najmladších čitateľov.

NÁZEV SOUBORU: Rhett Butler.pdf

AUTOR: Donald McCaig

ISBN: 9788055119007

VELIKOST SOUBORU: 1,14 MB

STÁHNOUT ČÍST

Brett Butler (born January 30, 1958) is an American actress, writer, and stand-up comedian. She is best known for the playing title role in the ABC comedy series Grace Under Fire (1993-98), for which she received two Golden Globe Awards nominations.

5005 Rhett Butler Way , Villa Ridge, MO 63089-1213 is currently not for sale. The 1,125 sq. ft. single-family home is a 3 bed, 3.0 bath property. This home was built in 1991 and last sold on for. View more property details, sales history and Zestimate data on Zillow.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY