Matematika pro SOŠ a studijní obory SOU (5. část)

Interdrought2020.com Matematika pro SOŠ a studijní obory SOU (5. část) Image
Matematika pro SOŠ a studijní obory SOU (5. část) je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jana Kolouchová. Přečtěte si s námi knihu Matematika pro SOŠ a studijní obory SOU (5. část) na interdrought2020.com
Učebnice je součástí šestidílné řady Matematika pro SOŠ a studijní obory SOU, 1. až 5. část + část Posloupnosti a finanční matematika. Učebnice prohlubují a rozšiřují učivo základní školy, graficky je odlišeno povinné učivo dané osnovami od učiva nepovinného a rozšiřujícího. Po výkladu nové látky následuje vždy několik vzorových řešených příkladů a řada neřešených úloh. Jejich výsledky jsou uvedeny v závěru každého dílu.

NÁZEV SOUBORU: Matematika pro SOŠ a studijní obory SOU (5. část).pdf

AUTOR: Jana Kolouchová

ISBN: 9788071960744

VELIKOST SOUBORU: 5,53 MB

STÁHNOUT ČÍST

Matematika pro SOŠ a studijní obory SOU - 2.část - najdete a porovnáte na Srovnanicen.cz. Srovnejte ceny produktů internetových obchodů. Nově přehlednější a rychlejší.

Matematika pro SOŠ a studijní obory SOU - 4.část . Učebnice je součástí šestidílné řady Matematika pro SOŠ a studijní obory SOU, 1. až 5. část + část Posloupnosti a finanční matematika. Učebnice prohlubují a rozšiřují učivo základní školy, graficky je odlišeno povinné učivo dané osnovami od učiva nepovinného a rozšiřujícího.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY