Winston: Kocúr detektívom

Interdrought2020.com Winston: Kocúr detektívom Image
Winston: Kocúr detektívom je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Frauke Scheunemann. Přečtěte si s námi knihu Winston: Kocúr detektívom na interdrought2020.com
Kira sa so svojou rodinou a kamarátmi vyberie na výletík do zábavného parku a prepašujú tam aj Winstona. Všetky zábavky sa však pre nich skončia vo chvíli, keď sa Winston stratí. Pre svetáckeho kocúra nie je problém uplatniť sa v novom prostredí. Okamžite začne zaskakovať za účinkujúcich. Prihára mu až vtedy, keď musí preskočiť cez horiaci kruh. Ako si uchráni svoju drahocennú kožušinku? Váhať nemôže. A nie je na vážkach ani vtedy, keď treba ochrániť jeho človečieho spoluúčinkujúceho, neprávom obvineného z krádeže. Kocúrí detektív je vo svojom živle a na vlastnú päsť sa ujíma vyšetrovania.

NÁZEV SOUBORU: Winston: Kocúr detektívom.pdf

AUTOR: Frauke Scheunemann

ISBN: 9788000049458

VELIKOST SOUBORU: 1,53 MB

STÁHNOUT ČÍST

Winston: Kocúr detektívom. Nakladatelství: Albatros. ... Všetky zábavky sa však pre nich skončia vo chvíli, keď sa Winston stratí. Pre svetáckeho kocúra nie je problém uplatniť sa v novom prostredí. Okamžite začne zaskakovať za účinkujúcich. Prihára mu až vtedy, keď musí preskočiť cez horiaci kruh.

Winston: Kocúr detektívom Frauke Scheunemannová ... Všetky zábavky sa však pre nich skončia vo chvíli, keď sa Winston stratí. Pre svetáckeho kocúra nie je problém uplatniť sa v novom prostredí. Okamžite začne zaskakovať za účinkujúcich. Prihára mu až vtedy, keď musí preskočiť cez horiaci kruh.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY