Velkoplošné sálavé vytápění

Interdrought2020.com Velkoplošné sálavé vytápění Image
Hledáte knihu Velkoplošné sálavé vytápění? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Jiří Bašta? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Publikace je určena nejen odborníkům z řad projektantů a prováděcím firmám či stavbyvedoucím, ale i studentům zabývajícími se oblast technických zařízení budov, techniky prostředí staveb a inteligentních budov. Autor se věnuje návrhu velkoplošného převážně sálavého vytápění. Přináší metodické základy a praktické poznatky v šíři a hloubce, která umožní navrhovat podlahové teplovodní i elektrické, stěnové i stropní vytápění a zároveň umožňuje čtenáři velice dobře se orientovat ve výše uvedené problematice. Jednotlivé kapitoly jsou doplněny o informace týkající se stále populárnějšího velkoplošného chlazení.

NÁZEV SOUBORU: Velkoplošné sálavé vytápění.pdf

AUTOR: Jiří Bašta

ISBN: 9788024735245

VELIKOST SOUBORU: 6,94 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Kniha Velkoplošné sálavé vytápění - Jiří Bašta, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Velkoplošné sálavé vytápění - Jiří Bašta.

Velkoplošné sálavé vytápění 199,-Ihned ke čtení Koupit Publikace je určena nejen odborníkům z řad projektantů a prováděcím firmám či stavbyvedoucím, ale i studentům zabývajícími se oblast technických zařízení budov, techniky prostředí staveb a inteligentních budov.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY