Letadlové motory

Interdrought2020.com Letadlové motory Image
Trávit čas knihou Letadlové motory! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Letadlové motory a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Publikace má za úkol seznámit čtenáře s principy práce, konstrukce, provozu a údržby motorů pístových i proudových. Letectví od doby svého vzniku až po dnešní dny prodělalo a stále prodělává bouřlivý rozvoj. Jedinou cestou, jak se podílet na tomto rozvoji je mít dostatek teoretických i praktických poznatků, mít dostatek chuti neustále poznávat nové myšlenky, principy a výsledky výzkumu. Proto se setkáváte v této publikaci s řadou zákonů a pouček formulovaných matematicky a vypadajících na první pohled příliš teoreticky. Je to však jen otázka bližšího seznámení se s těmito zákony, abyste pochopili, že se jedná o nejrozšířenější přírodní zákony a pochody, o přeměnu jedné formy energie v druhou.Cílem této publikace je seznámit čtenáře s teoretickými základy pracovních pochodů v motorech, se základy konstrukce jednotlivých detailů motorů, jejich soustav i celých motorů. Publikace je určena nejšíršímu okruhu zájemců o letectví, pohonné jednotky a je doporučenou pomůckou pro vykonání zkoušek na ÚCL dle zkušebních osnov Os 4, Os 10, JAR-FCL 1 a v budoucnu i dle JAR 66.

NÁZEV SOUBORU: Letadlové motory.pdf

AUTOR: Jindřich Kocáb

ISBN: 8086116549

VELIKOST SOUBORU: 9,71 MB

STÁHNOUT ČÍST

Letadlové díly; Motory... Letecký bazar - koupím (poptávka) Motory. Vložit inzerát. Letadla. Motorové letouny a vrtulníky 0. Ultralighty a UL vrtulníky 1. Větroně ...

Motory se středním obtokovým poměrem umožňují i při poměrně malé velikosti dosáhnout při vyšších rychlostech dostatečně velký tah. Mají také nižší specifickou spotřebu paliva. Tyto motory jsou vhodné jak pro bojové letouny (s maximální rychlostí letu mezi M=2.0 až M=2.5), tak už i pro menší dopravní letouny.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY