Princezná: Knižka na rok 2010

Interdrought2020.com Princezná: Knižka na rok 2010 Image
Trávit čas knihou Princezná: Knižka na rok 2010! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Princezná: Knižka na rok 2010 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Prichádzajú za vami princezné vášho srdca, aby vám prezradili pár tajomstiev zo svojich denníkov, porozprávali nové príhody zo svojho života a okrem toho vám ukázali, že aj vy môžete byť princeznami, ak si dokážete podľa ich návodu zhotoviť pár naozaj kráľovských doplnkov do svojho šatníka.

NÁZEV SOUBORU: Princezná: Knižka na rok 2010.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788025213209

VELIKOST SOUBORU: 4,11 MB

STÁHNOUT ČÍST

Princezna Knížka na rok 2013 . Locika, Šípková Růženka, Bella, Tiana, Popelka, Ariel, Sněhurka a Jasmína jsou nejznámější princezny na světě. Připravily pro nejmenší čtenářky krásnou knížku plnou příběhů, omalovánek, hádanek i návodů na celý příští rok, od ledna až do prosince. Pevná bez přebalu lesklá ...

Kategorie: Ostatní dětská literatura Sofie je obyčejná dívka, ze které se ze dne na den stane princezna Sofie první. V této knize se seznámíš s celou královskou rodinou, dozvíš se, jak to chodí na královském dvoře, a poznáš školu, kterou navštěvují samé princezny a princové.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY