Jóga

Interdrought2020.com Jóga Image
Trávit čas knihou Jóga! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Jóga a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Staroindický výraz pro lékařství, ájurvéda, doslova znamená „znalost (pro dosažení) vysokého věku“. A právě ze staroindické lékařské tradice vychází André van Lysebeth ve své nejnovější knize. Na jejích stránkách vysvětluje, že proces stárnutí lze zpomalit, a poskytuje praktický návod, jak toho s využitím starověkých technik dosáhnout. Kniha vznikla na základě autorových článků v jeho časopisu Yoga a ohlasů na tyto texty.

NÁZEV SOUBORU: Jóga.pdf

AUTOR: André Van Lysebeth

ISBN: 8072035797

VELIKOST SOUBORU: 3,93 MB

STÁHNOUT ČÍST

50+ videos Play all Mix - joga so zuzanou klingrovou 01 YouTube RANNÍ LEKCE JÓGY PRO PROBUZENÍ A ENERGII - Duration: 30:36. Zuzana Klingrová Jóga 159,767 views

Systém Jóga v denním životě vytvořil višvaguru mahámandaléšvar paramhans svámí Mahéšvaránanda podle autentické jógové tradice pro člověka naší moderní společnosti. Jsou to systematicky a stupňovitě řazená cvičení určená k získání tělesného, duševního, sociálního i duchovního zdraví a harmonie.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY