100 skvelých nápadov z papiera

Interdrought2020.com 100 skvelých nápadov z papiera Image
Hledáte knihu 100 skvelých nápadov z papiera? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2003 a autorem je Monika Neubacherová-Fesserová? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Papier je mimoriadne obľúbený materiál na ručné práce. Nie je drahý a dá sa s ním ľahko pracovať. Pomocou nožničiek, lepidla a farbičiek môžu vzniknúť pekné dekorácie na Veľkú noc či Vianoce, praktické predmety na rôzne príležitosti, nápadité a pestré ozdoby na oslavy, zaujímavé obaly na darčeky, vtipné hračky a veselé pozdravy. Kniha ponúka množstvo zrozumiteľných návodov, podľa ktorých vytvoria aj deti vydarené kreácie.

NÁZEV SOUBORU: 100 skvelých nápadov z papiera.pdf

AUTOR: Monika Neubacherová-Fesserová

ISBN: 8055105979

VELIKOST SOUBORU: 2,58 MB

STÁHNOUT ČÍST

Tvoríme z papiera pre deti od 3 rokov - origami - Kolektív autorov . Táto knižka ponúka 29 skvelých a kreatívnych námetov na výtvarné práce z papiera s deťmi už od 3 rokov. Pustite sa teda do skladania, lepenia a tvarovania!

30 originálnych vianočných remeselných nápadov! Vianočné remeslá s deťmi: 105 skvelých nápadov! 100 jednoduchých remeselných nápadov: skvelé obrázky! Veľa skvelých remeselných nápadov s topánkami pre vás a vaše deti; 150 úžasných remeselných nápadov z papiera! Urob si 120 vianočných darčekov sami!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY