100 skvelých nápadov z papiera

Interdrought2020.com 100 skvelých nápadov z papiera Image
Trávit čas knihou 100 skvelých nápadov z papiera! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu 100 skvelých nápadov z papiera a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Papier je mimoriadne obľúbený materiál na ručné práce. Nie je drahý a dá sa s ním ľahko pracovať. Pomocou nožničiek, lepidla a farbičiek môžu vzniknúť pekné dekorácie na Veľkú noc či Vianoce, praktické predmety na rôzne príležitosti, nápadité a pestré ozdoby na oslavy, zaujímavé obaly na darčeky, vtipné hračky a veselé pozdravy. Kniha ponúka množstvo zrozumiteľných návodov, podľa ktorých vytvoria aj deti vydarené kreácie.

NÁZEV SOUBORU: 100 skvelých nápadov z papiera.pdf

AUTOR: Monika Neubacherová-Fesserová

ISBN: 8055105979

VELIKOST SOUBORU: 7,82 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kupte knihu 100 skvelých nápadov z papiera od Monika Neubacherová-Fesserová na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %

Viac ako 100 nápadov na papierové vystrihovačky Kirigami je technika prekladania a strihania papiera, pri ktorej jednoduchými zástrihmi vznikajú trojrozmerné objekty. Stačí zopár správnych pohybov nožnicami a obyčajný papier sa zaraz premení na zvieratko, budovu či originálny pozdrav.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY