Deník mého stínu

Interdrought2020.com Deník mého stínu Image
Hledáte knihu Deník mého stínu? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Claire Kendal? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
„Jsi to ty. Samozřejmě že jsi to ty. Někdo mě dohání, a když se otočím, vidím tebe. Věděla jsem, že to budeš ty…“ Ten muž se objeví všude, kam se jen Clarissa pohne. Čeká na ni v parku, na železniční zastávce, před jejím bytem. Bombarduje ji telefonáty a esemeskami. Posílá jí dárky. A zatímco jeho posedlost mladou ženou každým dnem narůstá, Clarissa má čím dál tím větší strach, protože pomoci policie se dovolává marně. Zbývá jí jediné – trpělivě sbírat důkazy a doufat, že se jí podaří muže usvědčit dřív, než se stane něco hrozného… Mrazivý thriller o posedlosti a debut, který vychází ve více než 25 zemích po celém světě.

NÁZEV SOUBORU: Deník mého stínu.pdf

AUTOR: Claire Kendal

ISBN: 9788024927381

VELIKOST SOUBORU: 2,72 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Kniha Euromedia Group, k.s. Deník mého stínu, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Euromedia Group, k.s. Deník mého stínu.

Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY