Cesta do středu Země

Interdrought2020.com Cesta do středu Země Image
Cesta do středu Země je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jules Verne. Přečtěte si s námi knihu Cesta do středu Země na interdrought2020.com
Profesor Otto Lidenbrock objeví starou knihu, která skrývá zašifrovaný rukopis psaný runami. Jedná se o popis cesty vedoucí do středu Země. Profesor se na tuto cestu vydává se svým synovcem Axelem a průvodcem Hansem. Do hlubin Země sestupují po jícnu sopky, objevují podzemní moře, prochází geologickými obdobími a sledují vývoj života v oblastech, o jejichž existenci mnoho vědců pochybuje. Pozorují boj nebezpečných pravěkých oblud a jejich zkušenost se střetává s mnoha vědeckými teoriemi o nemožnosti života pod zemí. Nachází vzácné prehistorické pohřebiště, které skrývá mnoho přelomových objevů. Několikrát se ocitají v nebezpečí života, díky hrůzné bouři, nedostatku vody a nebezpečným živočichům. Zpět na zem se dostávají díky výbuchu sopky, která je dopravila zpátky s valící se lávou. Středu Země nedosáhli, ale jejich cesta přesvědčila skeptické vědce o možnosti života pod povrchem Země.

NÁZEV SOUBORU: Cesta do středu Země.pdf

AUTOR: Jules Verne

ISBN: 9788073902513

VELIKOST SOUBORU: 6,93 MB

STÁHNOUT ČÍST

Cesta do středu země je kniha pro čtenáře od 9 let, ale potěší i dospělé. V příběhu se vyskytuje spousta vědeckých termínů, které jsou ovšem obratem vysvětleny, tudíž se kniha stává pro malé čtenáře i průpravou do hodin fyziky.

Zkouknito je portál, kde můžete sledovat online videa, seriály, televize i webkamery z celého světa.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY