Babičkina kuchárka nad zlato

Interdrought2020.com Babičkina kuchárka nad zlato Image
Hledáte knihu Babičkina kuchárka nad zlato? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je Renato Magát? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Kedysi poznali naše babičky tajomstvá lacnej, ale nesmierne chutnej domácej kuchyne. My sme ich pre vás zozbierali a ponúkame vám ich na inšpiráciu. V knihe nájdete jednoduché jedlá na každý deň, ale aj tie náročnejšie, vhodné na slávnostné príležitosti. Nechýbajú tu polievky, jedlá z mäsa i bez neho, múčniky a rôzne iné dobroty. A keďže sa hovorí, že dobrá rada je nad zlato, pár sme vám ich v podobe tipov primiešali aj do tejto kuchárskej knihy.

NÁZEV SOUBORU: Babičkina kuchárka nad zlato.pdf

AUTOR: Renato Magát

ISBN: 9788055154268

VELIKOST SOUBORU: 5,45 MB

STÁHNOUT ČÍST

Vyskúšajte jednoduché recepty z novej knihy Babičkina kuchárka nad zlato. Bravčové s hubami Suroviny: 350 g bravčového stehna, 2 lyžice masla, 2 lyžice oleja, múku na obaľovanie, 1 strúčik cesnaku, 1 viazaničku petržlenovej vňate, 300 g dubákov (alebo šampiňónov), 1 citrón, soľ, biele korenie, vývar.

Obsah knihy: Babičkina kuchárka nad zlato. Kedysi, v dobách minulých, poznali naše babičky tajomstvá lacnej, ale zato nesmierne chutnej domácej kuchyne. My sme ich pre vás zozbierali a prinášame vám ich teraz na inšpiráciu v knihe Babičkina kuchárka nad zlato.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY