Auta 2: Filmový příběh

Interdrought2020.com Auta 2: Filmový příběh Image
Trávit čas knihou Auta 2: Filmový příběh! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Auta 2: Filmový příběh a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Něco je v nepořádku! Auta vybuchují přímo na závodní dráze. Blesk McQueen je v krizi a mnoho závodů prohrává. Tajní agenti Finn McMissile a Holley Kvaltová se pustí do vyšetřování. Mají podezření, že za vším stojí závodní konkurence, ale stopy vedou někam docela jinam... Události nabírají spád a Burák se proti své vůli stane špionem. Jak si s touto novou rolí poradí? A vydrží jeho přátelství s Bleskem?

NÁZEV SOUBORU: Auta 2: Filmový příběh.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788025218303

VELIKOST SOUBORU: 1,28 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha: Autá 2 Filmový príbeh Filmový príbeh. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... Moje první kniha Auta ...

Něco je v nepořádku! Auta vybuchují přímo na závodní dráze. Blesk McQueen je v krizi a mnoho závodů prohrává. Tajní agenti Finn McMissile a Holley Kvaltová se pustí do vyšetřování. Mají podezření, že za vším stojí závodní konkurence, ale stopy vedou někam docela jinam… Události nabírají spád a Burák se proti své vůli stane špionem.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY