Posúvame hranice

Interdrought2020.com Posúvame hranice Image
Trávit čas knihou Posúvame hranice! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Posúvame hranice a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Ako si vybudovať explozívnu silu a veľkolepú postavu – iba s využitím vlastnej hmotnosti.Čo vám môže poskytnúť väčšie zadosťučinenie, ako vlastniť skutočne výkonné, funkčné a beštiálne silné telo? Telo, ktoré dokáže rozdávať poriadne rany. Telo, ktoré si vynucuje pozornosť svojou vyrysovanou fyzičkou, uzlami svalov, hrdosťou a sebavedomím... Telo, ktoré dokáže podávať výkony na hranici fyzických schopností…Al Kavadlo, autor knihy Posúvame hranice!, a jeho brat Danny sú dokonalým svedectvom telesnej kultúry surovej sily, ktorá sa buduje spôsobom starej školy, prastarým spôsobom – holými rukami, len za pomoci vlastného tela. Bratia Kavadlovci sú žijúcimi dôkazmi teórie posilňovania s vlastnou hmotnosťou. Tieto dôkazy nájdete na každej strane knihy Posúvame hranice!Vaše telo je váš chrám. Chráňte si ho a spevňujte používaním metód majstrov cvičenia. Al Kavadlo je skutočným majstrom v tom, čo robí, a jeho vlastný chrám to dokazuje. Nasledujte jeho plán na postupné získavanie skutočnej telesnej sily, ktorý podáva v knihe Posúvame hranice! Kráčajte po stopách veľkých majstrov cvičenia s vlastnou hmotnosťou a aj vy si dokážete vybudovať zaslúženú explozívnu silu a veľkolepú postavu.

NÁZEV SOUBORU: Posúvame hranice.pdf

AUTOR: Al Kavadlo

ISBN: 9788097153496

VELIKOST SOUBORU: 5,57 MB

STÁHNOUT ČÍST

Hranice - dopady koronaviru (video) Publikováno 26.5.2020. Úřad rozšiřuje služby, Mateřské školy se otevřely, Informace ze škol, Harmonogram otvírání MKZ, Ekoltes má nový stroj na desinfekci, Živnostníci mohou žádat o ošetřovné.

Už 35 rokov posúvame hranice nemožného. A sme radi, že ste pri tom s nami. :-) #Lenovo

SOUVISEJÍCÍ KNIHY