Odborná spôsobilosť vedúceho dopravy a prevádzkovateľa cestnej nákladnej dopravy

Interdrought2020.com Odborná spôsobilosť vedúceho dopravy a prevádzkovateľa cestnej nákladnej dopravy Image
Trávit čas knihou Odborná spôsobilosť vedúceho dopravy a prevádzkovateľa cestnej nákladnej dopravy! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Odborná spôsobilosť vedúceho dopravy a prevádzkovateľa cestnej nákladnej dopravy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Učebné texty sú určené pre prípravu na skúšku na preukázanie odbornej spôsobilosti vedúceho dopravy a prevádzkovateľacestnej dopravyv cestnej nákladnej doprave a tiež sú určené ako učebné textypre študentov študijnéhoprogramu Cestná dopravana Žilinskej univerzite v Žiline na doplnenieučebných textov a vysokoškolských učebníc vydávaných v rámci vysokoškolského štúdia.Učebné texty po obsahovej stránke plnia požiadavky Prílohy 1 Nariadenia európskeho parlamentu a Rady/ES/ č. 1071/2009, ktorým sa ustanovujúspoločnépravidlá týkajúce sa podmienok, ktoré je potrebné dodržiavať pri výkone povolania prevádzkovateľa cestnej dopravy.Učebné texty sa skladajú z troch učebníc.5. prepracované vydanie

NÁZEV SOUBORU: Odborná spôsobilosť vedúceho dopravy a prevádzkovateľa cestnej nákladnej dopravy.pdf

AUTOR: Vladimír Konečný

ISBN: 0

VELIKOST SOUBORU: 6,94 MB

STÁHNOUT ČÍST

Srovnání cen Odborná spôsobilosť vedúceho dopravy a prevádzkovateľa cestnej nákladnej dopravy 3. vydanie. Nejlevnější e-shop TrefaSport.cz. Cena 1 590 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně.

Testy sú vhodné na: Odbornú spôsobilosť vodiča taxislužby, Odbornú spôsobilosť vedúceho dopravy a prevádzkovateľa taxislužby, Odborná spôsobilosť vedúceho dopravy a prevádzkovateľa cestnej nákladnej dopravy Na vytvorenie psychologického obrazu osobnosti je použitých okolo 200 otázok.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY