Kronika temného dávnoveku III. - Požierač duší

Interdrought2020.com Kronika temného dávnoveku III. - Požierač duší Image
Trávit čas knihou Kronika temného dávnoveku III. - Požierač duší! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Kronika temného dávnoveku III. - Požierač duší a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Tretie pokračovanie príbehov Toraka, chlapca s túlavými dušami, jeho brata Vlka a kamarátky Renn – sa odohráva na Ďalekom Severe, v krajine večného ľadu. Torak tu stretáva ľadové klany, ktoré vedia prežiť v drsných podmienkach rovnako dobre ako on vo svojom milovanom Lese. Ani chladný vietor, mráz, sneh a ľad, ani najnebezpečnejší lovci Severu – krvilačné ľadové medvede, nedokážu zastaviť Toraka pri hľadaní Vlka, ktorého niekto uniesol. Niekto zlý...Ešte nikdy sa Torak nedostal tak blízko k svojim nepriateľom na život a na smrť.

NÁZEV SOUBORU: Kronika temného dávnoveku III. - Požierač duší.pdf

AUTOR: Michelle Paver

ISBN: 8089132447

VELIKOST SOUBORU: 8,67 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kupte knihu Kronika temného dávnoveku III. - Požierač duší (Michelle Paverová) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.

Kronika temného dávnoveku (Chronicles of Ancient Darkness) séria šiestich úžasných kníh, z ktorých každá predstavuje samostatný príbeh, no všetkými sa prepletá spoločený motív boja hlavnej postavy Toraka proti Požieraeom duší.Niektoré tajomstvá, ktoré mu otec zanechá na začiatku prvej knihy sa objasnia až v poslednej časti.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY