Bez čakárne u psychiatra

Interdrought2020.com Bez čakárne u psychiatra Image
Bez čakárne u psychiatra je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Bez čakárne u psychiatra na interdrought2020.com
Autorka je psychiatrička, ktorá niekoľko desaťročí spolupracovala s časopismi Život, Modrý plameň, Svet, s denníkom Práca, ai., kde odpovedala na čitateľské otázky. Kniha je koncipovaná ako odpovede na otázky čitateľov a tematicky rozčlenená do niekoľkých častí: Láska, priateľstvo, sklamanie, zrada; Hľadanie zmyslu života, svetonázorové dilemy; Depresie, zdravie; Manželské problémy; Alkoholizmus, iné toxikománie; Materstvo; Rodinné vzťahy; Susedské vzťahy; Práca, pracovné vzťahy; Dospievanie.

NÁZEV SOUBORU: Bez čakárne u psychiatra.pdf

AUTOR: none

ISBN: 8096950517

VELIKOST SOUBORU: 7,60 MB

STÁHNOUT ČÍST

"Ako vyzerá vyšetrenie u psychiatra? „Je to veľmi príjemné. Keď prídete do čakárne a viete, že sú to psychicky chorí ľudia, tak na nich pozeráte, potom si z toho robíte žarty a tak sa celá čakáreň baví. Lekár alebo lekárka sa vás pýta, prečo si myslíte, že máte depresie.

Wizyta u psychiatry nie jest ciężkim przeżyciem, jest anonimowa i z pewnością nie wywoła ani nie pogorszy odczuwanych przez Ciebie dolegliwości. Można stwierdzić generalnie, że wizyta u psychiatry polega na rozmowie. Oczywiście psychiatra jest lekarzem i może przeprowadzić również klasyczne badanie lekarskie.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY