Evropský slovník - european word book

Interdrought2020.com Evropský slovník - european word book Image
Trávit čas knihou Evropský slovník - european word book! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Evropský slovník - european word book a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Čtyřjazyčný evropský slovník (anglicko-německo-francouzsko-český) obsahuje přes 1000 slovíček ve výše uvedených jazycích doprovázejících obrázky známého kreslíře charakteristických postaviček pro děti Richarda Scarryho. Doprovodný text je dvojjazyčný (anglicko-český). Děti se setkávají se známými situacemi v běžném životě a rozšiřují si při učení slovní zásobu.

NÁZEV SOUBORU: Evropský slovník - european word book.pdf

AUTOR: Richard Scarry

ISBN: 9788071512660

VELIKOST SOUBORU: 3,79 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Kniha Evropský slovník / European Word Book, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Evropský slovník / European Word Book.

Anglicko-český, německo-český a česko-německo-anglický slovník sportovního tréninku se opírá o stěžejní anglickou, českou a německou odbornou literaturu a přináší rozsáhlou databázi termínů z oblasti sportu, sportovního tréninku a dalších s nimi úzce souvisejících vědních oborů. Trojjazyčná část obsahuje ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY