Jednoducho značka

Interdrought2020.com Jednoducho značka Image
Trávit čas knihou Jednoducho značka! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Jednoducho značka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Autor, uznávaný špecialista na branding, v tejto knihe ponúka jednoduché riešenie na to, ako vytvoriť silnú, u ľudí rezonujúcu značku. Čerpá pritom z mnohoročných skúseností z práce s najvýznamnejšími svetovými značkami – od GE po IBM. Ponúka aj pohľad do zákulisia na prácu s tradičnými značkami ako je Maxwell House, ale aj s nováčikmi ako JetBlue či iPod. Vysvetľuje, čo robia správne a čo nesprávne.

NÁZEV SOUBORU: Jednoducho značka.pdf

AUTOR: Allen P. Adamson

ISBN: 9788081091759

VELIKOST SOUBORU: 10,15 MB

STÁHNOUT ČÍST

Top značka: FLOS Objavte viac. ... renovujete alebo sa jednoducho cítite potrebu zmeny, svetlá.sk je pre vás ten správny obchod! Správne osvetlenie môže tiež zvýšiť váš pocit pohody a najmodernejšie svietidlá a žiarovky vám pomôžu šetriť energiu a peniaze. Napríklad vysokokvalitné LED žiarovky vám môžu ušetriť až ...

Liv&Bo® je značka dizajnového nábytku a doplnkov na skrášlenie a zútulnenie bývania. Trendové produkty a sezónna ponuka sú skvelou inšpiráciou na peknú zmenu. Výhodné ceny dodatočne uľahčujú rozhodovanie v rámci individuálneho štýlu, ktorý so značkou Liv&Bo® môžete kedykoľvek nanovo objaviť i zaujímavo skombinovať.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY