Maminka Speciál - Cestování s dětmi

Interdrought2020.com Maminka Speciál - Cestování s dětmi Image
Maminka Speciál - Cestování s dětmi je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Maminka Speciál - Cestování s dětmi na interdrought2020.com
Speciál časopisu Maminka nabízí skvělý návod na to, jak cestovat v klidu a pohodě s malými dětmi, kam cestovat, kam jezdit na výlety, do jakých metropolí vyrazit, rozhovory se známými osobnostmi i cestovatelskou rodinou, partnerské rady jak zvládnout rodinnou dovolenou bez hádek a v pohodě, nebo kam a proč vyrazit sami dva. Plus praktické tipy na to, co s sebou zabalit, na svačiny na cesty, na dovolenkové nezbytnosti pro celou rodinu, kosmetiku i módu!

NÁZEV SOUBORU: Maminka Speciál - Cestování s dětmi.pdf

AUTOR: none

ISBN: ",

VELIKOST SOUBORU: 4,40 MB

STÁHNOUT ČÍST

Anotace Speciál časopisu Maminka nabízí skvělý návod na to, jak cestovat v klidu a pohodě s malými dětmi, kam cestovat, kam jezdit na výlety, do jakých metropolí vyrazit, rozhovory se známými osobnostmi i cestovatelskou rodinou, partnerské rady jak zvládnout rodinnou dovolenou bez hádek a v pohodě, nebo kam a proč vyrazit sami dva.

Proces, který jsem za těch šest měsíců od jejího narození prováděla téměř denně. „Hrozná práce," komentovala zápolení s bezpečnostními pásy moje mamka a zavzpomínala na rok 1981, kdy jsem se narodila: „Jezdila jsem s tebou tak, že jsem tě v korbičce od kočárku položila na zadní sedačku a vyrazila.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY