Rok Sivka ohniváka

Interdrought2020.com Rok Sivka ohniváka Image
Trávit čas knihou Rok Sivka ohniváka! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Rok Sivka ohniváka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Najnovšia knižka Tone Revajovej Rok Sivka Ohniváka prináša príbeh malej Anny, ktorá sa v piatich rokoch sama naučila čítať a veľmi sa teší na školu. Odmietnu ju však zapísať, lebo šesť rokov má až v novembri. Dievčatko každý deň príde do školy a sadne si medzi prvákov... a zakaždým ho pošlú domov. Čo myslíte, podarí sa malej Anne obmäkčiť srdce prísneho pána riaditeľa?

NÁZEV SOUBORU: Rok Sivka ohniváka.pdf

AUTOR: Toňa Revajová

ISBN: 9788081700583

VELIKOST SOUBORU: 6,83 MB

STÁHNOUT ČÍST

Audiokniha Rok Sivka ohniváka. Počúvajte príbeh malej Anny, ktorá sa v piatich rokoch sama naučila čítať a veľmi sa teší na školu. Odmietnu ju však zapísať, lebo šesť rokov má až v novembri.

Zverejnené 05.03.2020, Aj kniha môže mať svojich rodičov. Knižka Rok Sivka ohniváka má štyri mamy a jedného otca. Sú nimi spisovateľka a autorka ToňaRevajová, vydavateľka audioknihy Barbora Kardošová, vydavateľka knižnej verzie Magdaléna Fazekašová z vydavateľstva Trio publishing a ilustrátor Juraj Martiška.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY