Úplne nová Mamutia kniha techniky

Interdrought2020.com Úplne nová Mamutia kniha techniky Image
Trávit čas knihou Úplne nová Mamutia kniha techniky! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Úplne nová Mamutia kniha techniky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Celosvetový bestseller Mamutia kniha techniky sa dočkal úplne nového vydania a rozšírenia o najnovšie výdobytky vedy a techniky, aby mladí čitatelia pochopili, ako funguje všetko od veterných mlynov až po WiFi. V tejto výnimočnej knihe sa zoznámite so základnými princípmi, na ktorých fungujú rôzne vynálezy, a zistíte, ako objavy z minulosti pomáhajú budovať lepšiu budúcnosť. V tomto úplne novom vydaní nájdete aj najnovšie technológie ako dotykové displeje či 3D tlačiarne. Každý vynález je úžasne vysvetlený milým, i keď trochu nechápavým mamutom.

NÁZEV SOUBORU: Úplne nová Mamutia kniha techniky.pdf

AUTOR: David Macaulay

ISBN: 9788055630397

VELIKOST SOUBORU: 5,64 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kupte knihu Úplne nová Mamutia kniha techniky od David Macaulay na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %

Koupit Koupit eknihu. Celosvetový bestseller Mamutia kniha techniky sa dočkal úplne nového vydania a rozšírenia o najnovšie výdobytky vedy a techniky, aby mladí čitatelia pochopili, ako funguje všetko od veterných mlynov až po WiFi.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY