Mistrovské lekce jezdeckého umění

Interdrought2020.com Mistrovské lekce jezdeckého umění Image
Trávit čas knihou Mistrovské lekce jezdeckého umění! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Mistrovské lekce jezdeckého umění a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Aktivním jezdcům nabízí tato kniha zdokonalení jezdeckých dovedností tím, že alespoň na dálku absolvují několik lekcí s nejlepšími trenéry světa. Prostřednictvím názorných fotografií mohou nahlédnout na jízdárny, kde se skuteční koně a jezdci učí pod vedením těch nejschopnějších odborníků, a vylepšit své jezdecké umění i každodenní práci s koněm. Lekce jsou zaměřené nejen na prostupnost či rovnováhu koně, ale řeší třeba i potíže s lekavostí, takže pro vás mohou být velikým přínosem pro běžný výcvik i přípravu na soutěže.

NÁZEV SOUBORU: Mistrovské lekce jezdeckého umění.pdf

AUTOR: Jo Weeksová

ISBN: 9788073592004

VELIKOST SOUBORU: 3,19 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všetky informácie o produkte Kniha Mistrovské lekce jezdeckého umění - Jo Weeksová, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Mistrovské lekce jezdeckého umění - Jo Weeksová.

Podobné jednotky. Výcvik jezdeckého koně / Hlavní autor: Wood, Perry, 1960- Vydáno: (2009) Jezdecký výcvik : ZZVJ - výcvik a základy jezdeckého sportu / Hlavní autor: Doleželová, Linda Vydáno: (2015) Drezura od stupně Z do stupně T : s jezditelným koněm do vyšších lekcí / Hlavní autor: Knopfhart, Alfred Vydáno: (2003)

SOUVISEJÍCÍ KNIHY