Hrobařova dcera

Interdrought2020.com Hrobařova dcera Image
Hrobařova dcera je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Joyce Carol Oatesová. Přečtěte si s námi knihu Hrobařova dcera na interdrought2020.com
Rebecca Schwartová je dcera židovských uprchlíků z nacistického Německa, jejíž otec, učitel matematiky, nenašel v Novém světě práci jinde než na hřbitově. Chudoba, izolovanost a ukřivděnost vyústí po letech v tragédii, která uspíší Rebečin odchod z domova. Nový život ji však neušetří zkoušek ve vztazích s muži – s agresivním manželem, tajemným ctitelem, nadaným synem – a přinutí ji ještě několikrát změnit identitu, než se symbolicky završí. Román Hrobařova dcera, inspirovaný osudy autorčiny babičky, je poctou tzv. mlčící generaci, dětem druhé světové války, z nichž mnohé se musely vícekrát „znovu narodit“, aby překonaly zděděná traumata a uchránily před nimi své potomky.

NÁZEV SOUBORU: Hrobařova dcera.pdf

AUTOR: Joyce Carol Oatesová

ISBN: 9788073816179

VELIKOST SOUBORU: 8,51 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha, Autor: Oatesová, Joyce Carol, Cena: 200,- Velmi dobrý stav s přebalem.

Hrobařova dcera. Oates, Joyce Carol. Vydání: BB art 2009 | Jazyk: čeština | Signatura: AA 60729. Psychologický román, odehrávající se v USA v letech 1936-1999, zachycuje osudy ženy židovského původu, jejíž život navždy poznamenala traumatizující událost v dětství.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY