Sestřičky

Interdrought2020.com Sestřičky Image
Trávit čas knihou Sestřičky! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Sestřičky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Marcia Roseová je pseudonym dvou autorek, jejichž společná kariéra začala v sedmdesátých letech. Marcia Kamienová se narodila 6. února 1940 v Mechanicville ve státě New York. Samostatně začala psát už počátkem šedesátých let, současně pracovala v agentuře pro zprostředkování autorských práv. Rose Novaková se narodila 18. září 1940 v Atlantě ve státě Georgia. Autorky se seznámily jako mladé matky - obě mají dvě dcery - a začaly společně psát. Kromě románů, které byly přeloženy do mnoha světových jazyků (mj. němčiny, italštiny, španělštiny aj.), spolupracují také s řadou prestižních časopisů, jako je např. Cosmopolitan. Jejich literární tvorba sklízí úspěchy nejen u čtenářů na celém světě, ale rovněž uznání z řad odborné kritiky. Dokonalá znalost lékařského prostředí, kde se odehrávají jejich povídky i romány, vychází z vlastních zkušeností autorek: obě totiž léta pracovaly ve velké metropolitní nemocnici v New Yorku, kde vedly a vydávaly oblíbený časopis.

NÁZEV SOUBORU: Sestřičky.pdf

AUTOR: Marcia Roseová

ISBN: 8085974525

VELIKOST SOUBORU: 5,98 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha: Sestřičky Autor: Donna Douglasová Londýnská nemocnice Nightingale je v 30. letech 20. století proslulým ústavem, kde se mladé dívky mohou vyučit váženému povolání zdravotní sestry.

Doktoři a sestřičky / Kostýmy. Kategorie. Karnevalové kostýmy . Maškarní kostýmy pro děti Kostýmy pro dospělé 20-30. léta, Prohibice, Mafie 60. léta - Hippies 70.- 80. léta - Disco, Retro, Rock Army a vojáci ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY