Sestřičky

Interdrought2020.com Sestřičky Image
Trávit čas knihou Sestřičky! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Sestřičky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Marcia Roseová je pseudonym dvou autorek, jejichž společná kariéra začala v sedmdesátých letech. Marcia Kamienová se narodila 6. února 1940 v Mechanicville ve státě New York. Samostatně začala psát už počátkem šedesátých let, současně pracovala v agentuře pro zprostředkování autorských práv. Rose Novaková se narodila 18. září 1940 v Atlantě ve státě Georgia. Autorky se seznámily jako mladé matky - obě mají dvě dcery - a začaly společně psát. Kromě románů, které byly přeloženy do mnoha světových jazyků (mj. němčiny, italštiny, španělštiny aj.), spolupracují také s řadou prestižních časopisů, jako je např. Cosmopolitan. Jejich literární tvorba sklízí úspěchy nejen u čtenářů na celém světě, ale rovněž uznání z řad odborné kritiky. Dokonalá znalost lékařského prostředí, kde se odehrávají jejich povídky i romány, vychází z vlastních zkušeností autorek: obě totiž léta pracovaly ve velké metropolitní nemocnici v New Yorku, kde vedly a vydávaly oblíbený časopis.

NÁZEV SOUBORU: Sestřičky.pdf

AUTOR: Marcia Roseová

ISBN: 8085974525

VELIKOST SOUBORU: 6,33 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha: Sestřičky Autor: Donna Douglasová Londýnská nemocnice Nightingale je v 30. letech 20. století proslulým ústavem, kde se mladé dívky mohou vyučit váženému povolání zdravotní sestry.

Sestřičky mě rozhodně neurazily, ale ani nenadchly. Je to snadné čtení, které působilo až moc klidným dojmem. Uvítala bych více napětí a třeba i humoru. Pomohla vám tato recenze? Ano 19 Kniha, Ikar, 2017, 9788024933375. 5 z 5 hvězdiček Veronika Švendová 30. srpna 2017. Velice příjemná kniha. ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY