Ranč na Červenom vrchu

Interdrought2020.com Ranč na Červenom vrchu Image
Hledáte knihu Ranč na Červenom vrchu? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Jamie McGuire? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Môže prežiť láska, keď svet speje ku koncu?Pre Scarlet, ktorá sama vychováva dve dcéry, je každý deň boj. Nathan má manželku, ale nespomína si, aké je byť zaľúbený. Domov chodí len kvôli svojej dcérke Zoe. Mirandinou najväčšou starosťou je, či sa do jej malého volkswagena zmestí jej sestra a ich priatelia, pretože si chcú pred skúškami cez víkend oddýchnuť na vidieku. Keď sa začnú objavovať správy o prepuknutí nákazlivej a smrteľnej choroby, títo obyčajní ľudia čelia neobyčajným okolnostiam a odrazu sa ich osudy prepoja. Len čo pochopia, že epidémiu nepredbehnú, zúfalá Scarlet, Nathan a Miranda vyhľadajú úkryt na osamotenom ranči na Červenom vrchu. Emócie sú čoraz silnejšie, lebo všetci sa musia vyrovnať s novými aj so starými vzťahmi zoči-voči desivému nepriateľovi, ktorý si už nepamätá, aké je byť človekom. Láska si aj v čase výborne vykreslenej apokalypsy nájde spôsob, ako prežiť. No čo sa udeje, keď ten, za ktorého by ste položili život, sa stane tým, ktorý by vás mohol zničiť?

NÁZEV SOUBORU: Ranč na Červenom vrchu.pdf

AUTOR: Jamie McGuire

ISBN: 9788081422928

VELIKOST SOUBORU: 10,53 MB

STÁHNOUT ČÍST

Beletrie pro dospělé Romány, povídky, novely Všeobecné a ostatní Ranč na Červenom vrchu. Ranč na Červenom vrchu. Jamie McGuireová. 388 Kč. 330 Kč. Cena vč. DPH. Není skladem; Doprava ZDARMA nad 699 Kč. Osobní odběr na prodejnách. Detaily. Autor:

Len čo pochopia, že epidémiu nepredbehnú, zúfalá Scarlet, Nathan a Miranda vyhľadajú úkryt na osamotenom ranči na Červenom vrchu. Emócie sú čoraz silnejšie, lebo všetci sa musia vyrovnať s novými aj so starými vzťahmi zoči-voči desivému nepriateľovi, ktorý si už nepamätá, aké je byť človekom.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY