Srdce v kleci

Interdrought2020.com Srdce v kleci Image
Trávit čas knihou Srdce v kleci! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Srdce v kleci a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Po pětadvaceti letech manželství nebývá mnoho témat k diskuzím. Partneři se znají do posledního záhybu duše, žijí své nalinkované životy, naplňují zažité stereotypy. Možná jim to tak vyhovuje, možná ne. Někdy ovšem stačí náhodné setkání, neočekávané pozvání či nešťastná náhoda, aby se věci začaly ubírat úplně jiným směrem. Někde to začne jiskřit, až mrazí, jinde skřípat, až nestačí ani zatnout zuby. Osudy několika lidí, žijících vedle sebe na malém poklidném městě, se propletou tak, že na konci už nic není takové, jako dřív…Autor se skvělým vypravěčským uměním a humorným nadhledem pozoruje životy obyčejných lidí se všemi jejich slabostmi a tajnými přáními. Architekt Markowitz a jeho žena Eli, sochařka Madlén, metař Sláma a věčně nespokojená paní Slámová, vetešník Bernát, prokurista módního salonu Macháček – nikoho z hlavních hrdinů by na počátku jistě ani nenapadlo, že z vtipné humoresky popisující jejich drobné nešvary by se na konci mohl stát třeba erotický thriller!

NÁZEV SOUBORU: Srdce v kleci.pdf

AUTOR: Tom Goldberg

ISBN: 9788072369553

VELIKOST SOUBORU: 9,53 MB

STÁHNOUT ČÍST

Fortuna Libri Srdce v kleci: Román o něžném rváči Janu Nerudovi (978-80-7546-144-5) Zahoďte veškeré školní představy o rozšafném pánovi s plnovousem a hůlkou, jenž laskavě popisuje komické figurky malostranských obyvatel! V tomto příběhu poznáte skutečného Jana Nerudu, mladého rebela, vzpurného darebáka a ...

Kniha Srdce v kleci Přidat komentář. zbožňuju_knihy. 25.07.2018. Čekala jsem něco jiného, proto hodnotím 3*. ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY