Geografia 8

Interdrought2020.com Geografia 8 Image
Trávit čas knihou Geografia 8! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Geografia 8 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Pracovný zošit Geografia 8 predstavuje modernejší prístup k vyučovaniu geografie. Vypracovaním jednotlivých úloh žiaci získajú poznatky z danej témy vlastnou samostatnou prácou, učiteľ môže byť len poradcom.Pri väčšine úloh žiaci pracujú s atlasom a rozvíjajú aj medzipredmetové vzťahy s matematikou, dejepisom, slovenským a anglickým jazykom.Pri niektorých úlohách sa nachádzajú QR kódy, pod ktorými sa skrývajú internetové stránky súvisiace s úlohu, ktorú dopĺňajú alebo rozvíjajú.Pracovný zošit je súčasťou ucelenej sady, experimentálne overenej v praxi na pilotných školách. Do ich koncepcie sú zapracované postrehy a pripomienky učiteľov.V pracovnom zošite nájdete aj prvky učebnice vo forme poučky alebo doplnkového vysvetlenia. Ikonou Lupa sú označené nadstavbové úlohy určené pre šikovnejších žiakov alebo na prípravu na Geografickú olympiádu.Pre učiteľa ponúkame k titulu pracovný zošit s riešeniami – Zošit pre učiteľa.Geografia 8 je v súlade s inovovaným ŠVP.

NÁZEV SOUBORU: Geografia 8.pdf

AUTOR: Patrik Bubelíny

ISBN: 9788081206160

VELIKOST SOUBORU: 4,90 MB

STÁHNOUT ČÍST

GEOGRAFIA pre 8. ročník. EURÓPA - náš svetadiel Milí žiaci ! Táto stránka je určená všetkým ôsmakom, ktorí sa na geografii učia o Európe. Nájdete tu mnohé cvičenia, videá, mapy a veľa potrebných informácií. Free Weather Widget . Novinky

GEOGRAFIA 8° ANO - EXERCÍCIOS PROVAS AVALIAÇÕES TESTES IMPRIMIR. Prova de Geografia 8° ano 1 / 3. Prova de Geografia 8° ano 2 / 3. Prova de Geografia 8° ano 3 / 3. Prova de Geografia 8° ano 3° bimestre - 1 / 4. Prova de Geografia 8° ano 3° bimestre - 2 / 4.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY