Geografia 8

Interdrought2020.com Geografia 8 Image
Hledáte knihu Geografia 8? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Patrik Bubelíny? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Pracovný zošit Geografia 8 predstavuje modernejší prístup k vyučovaniu geografie. Vypracovaním jednotlivých úloh žiaci získajú poznatky z danej témy vlastnou samostatnou prácou, učiteľ môže byť len poradcom.Pri väčšine úloh žiaci pracujú s atlasom a rozvíjajú aj medzipredmetové vzťahy s matematikou, dejepisom, slovenským a anglickým jazykom.Pri niektorých úlohách sa nachádzajú QR kódy, pod ktorými sa skrývajú internetové stránky súvisiace s úlohu, ktorú dopĺňajú alebo rozvíjajú.Pracovný zošit je súčasťou ucelenej sady, experimentálne overenej v praxi na pilotných školách. Do ich koncepcie sú zapracované postrehy a pripomienky učiteľov.V pracovnom zošite nájdete aj prvky učebnice vo forme poučky alebo doplnkového vysvetlenia. Ikonou Lupa sú označené nadstavbové úlohy určené pre šikovnejších žiakov alebo na prípravu na Geografickú olympiádu.Pre učiteľa ponúkame k titulu pracovný zošit s riešeniami – Zošit pre učiteľa.Geografia 8 je v súlade s inovovaným ŠVP.

NÁZEV SOUBORU: Geografia 8.pdf

AUTOR: Patrik Bubelíny

ISBN: 9788081206160

VELIKOST SOUBORU: 7,99 MB

STÁHNOUT ČÍST

Muitas informações e artigos sobre Geografia, os países do mundo, o clima e o aquecimento global, características geográficas do Brasil, geografia física e humana, cartografia, e muitas outras matérias.

Geografia, conteúdos escolares sobre Geografia para trabalhos e para estudo no TodaMatéria, todo conteúdo escolar.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY