Čipka z banskobystrického regiónu

Interdrought2020.com Čipka z banskobystrického regiónu Image
Hledáte knihu Čipka z banskobystrického regiónu? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Lýdia Dejlová? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Ojedinelá plnofarebná publikácia od profesionálnej čipkárky Lýdie Dejlovej, ktorá sa už 38 rokov zaoberá špaňodolinskou paličkovanou čipkou. V knihe sú zobrazené jednotlivé motívy čipiek, ich nákresy a podrobný popis. Vhodná je pre paličkárky – začiatočníčky, ako aj pre pokročilé. Kvalitná grafika a knižná väzba s prebalom, ju predurčujú byť kvalitným darčekom pre každú slovenskú, ale i zahraničnú čipkárku.Práca pani Dejlovej je ocenená mnohými medzinárodnými aj domácimi oceneniami, naposledy Cenou primátora Banskej Bystrice v roku 2012.

NÁZEV SOUBORU: Čipka z banskobystrického regiónu.pdf

AUTOR: Lýdia Dejlová

ISBN: ",

VELIKOST SOUBORU: 5,95 MB

STÁHNOUT ČÍST

Krásna obec Predajná v srdci Slovenska; Vážení spoluobčania, milí návštevníci! Vítame Vás na oficiálnej internetovej stránke obce Predajná, ktorá vznikla v spolupráci so ŽP Informatika s.r.o. Podbrezová. Veríme, že Vám stránka prináša množstvo informácií o aktuálnom dianí v oblasti kultúry, športu, záujmovej a podnikateľskej činnosti v našej obci.

Rôznorodosť Banskobystrického kraja sa premieta aj do skladby podujatí z jednotlivých destinácií. Podľa toho, čo sa komu páči, treba si nájsť to "pravé orechové". Niektorí obľubujú čas strávený aktívne, iní kultúrne a mnohí sa prispôsobujú pri rozhodovaní svojim deťom.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY